Yeni nesil oyuncu blogu.

Reklam Politikası

1: Eğer kuralları ihlal ederseniz, kalıcı olarak taraflı olarak anlaşma yapamayacağına karar verilmektedir. Tekrar anlaşma yapamayacaksınız, ancak yeniden anlaşma yapabilmek için bazı şartları yerine getirmelisiniz. Bu şartlar, ilk adımınız sitenizden https://oyuncufps.com/ ile yeniden anlaşma yapabileceğine dair kararname yazmalısınız. Sonraki adımda ise, yaptığınız hatadan uzak bir projede yer almalısınız. Aksi halde bu şartları yerine getirmezseniz anlaşma yeniden sağlanamayacağını aklınızdan çıkarmayınız.

2: Youtube gibi video yayınlayan sitelere projeleri yayınlayacaksanız, sizlere bir kaç kurallardan bahsetmek zorundayız. https://oyuncufps.com/ projelerini tanıtırken face cam olarak video çekebilirsiniz ama üzerinizde giysi olmak zorundadır. Eğer çektiğiniz videoda kötü sözler, ırk ayrımı, engellilere hakâretler, şiddete özendirme kötü içeceklerle beraber, cinsel içerik kullanarak vb. gibi hareketler durumunda videonuzu Youtube ve diğer sitelerdeki yönetim kurumlarına gereken iletileri yazılıp yollanacaktır.

3: https://oyuncufps.com/ projelerini yayınladığınız diğer sosyal ağ sitelerinde bazı kurallardan bahsedecek olursak, ilk önce sosyal ağınızda küfürlü yazılar, engellilere hakâret, şiddete özendirme, on sekiz yaş üstü paylaşımlarda bulunmamalısınız. Anlaşma süresi boyunca, bunlardan uzak olup daha sonra anlaşma bittiğinde önceki cümlelerdeki örneklendirmelerden her hangi birini yaparsanız sizinle bir daha çalışmak istemeyiz. Sosyal ağ anlaşma süresinden bahsedecek olursak, 3 hafta boyunca projelerin tanıtımını yapabilirsiniz. Aynı kurallar reklam yaparken de geçerli olup, projelerin içerisindeki materyalleri kullanabilirsiniz. Tabii ki, sadece tanıtım amaçlı olarak verilmektedir. Eğer amacı dışında kullanılırsa mahkeme heyetine başvurulacağını da sakın aklınızdan çıkarmayınız. Sosyal ağ reklam süresinin başlaması için sizin tarafınızdan reklam yaptığınız zaman başlayacaktır.

4: https://oyuncufps.com/ projelerini tanıtacağınız televizyon ya da radyo mecralarındaki kuralları anlatacak olursak, ilk olarak insanların ilgisini çekmek maksadı ile sihir kullanma, insanların üzerinden prim yapma, kötü içeceklerle beraber reklam çekimi yapma, şiddetin her türlüsünü överek reklam yapma, kötü sözler ederek reklam yapıldığı zaman anında o reklamın kaldırılması için her alandan yayımcı şirketine mutlaka iletişime geçeceğiz. Ayrıca, kaldırılmadığı taktirde RTÜK adlı şirkete iletişime geçilip gereken kanıtlarla birlikle sunulacaktır. Yine sonuç alamazsak, son çare olarak tüm belgelerle birlikte mahkemeye gidilecektir.

5: https://oyuncufps.com/ projelerini tanıtacağınız kişisel ya da kurumsal blog ve ya portal alanında bazı kurallarımız bulunmaktadır. Bu cümleden itibaren hepsini kapsama amacıyla siteniz olarak bahsedeceğiz. Sitenizin tasarımına önem verilmeden tasarlandıysa, sitenizi açınca onla birlikte açılan reklamlar varsa, sitenin içinde reklamdan geçilmiyorsa, hatalı bağlantı çıkışına sahipse, sitenizde virüs varsa bir de o yetmemiş, sitenizde yavaş bir siteyse şimdiden boşuna kendinizi yormayınız. Öncelikle her hangi birisiyse tüm sorunları gidermekle başlamalısınız. Yapamazsanız, bu sorunları gideren gruplar bulunmaktadır, oralardan yardım isteyebilirsiniz. Sorunsuz açılan sitelerle reklam anlaşmamızı yapacağız. Reklam anlaşma süresi 1 sene olup site kapansa bile anlaşma süresi bitmediği sürece yayından kaldırma yükümlülüğü yoktur. Eğer reklam süresi bitmeden yayından kaldırırsa normal fiyattan 2 katını https://oyuncufps.com/’a ödemek zorundadır. Aksi bir durumda, sitesini yayınladığı şirkete şikayet edilip 1 aylığına askıya aldırılmasıyla cezası bitmektedir.

test